דלתות עידן, הדלת אל האושר!

דלתות עידן חברת בוטיק ותיקה, מובילה את ענף עיצוב ושיווק הדלתות בישראל. חברה משפחתית בעלת מוניטין רב וניסיון של עשרות שנים, המשווקת דלתות באיכות גבוהה ובעיצוב המותאם אישית לכל טעם ודרישה. החברה משלבת ערכי משפחה יחד עם שמירה על ערכי הסביבה וכל מוצריה הם פרי התעשייה הישראלית, כחול לבן. אנו מחויבים לביטחון לקוחותינו, הדלתות עשויות מחומרים איכותיים, המנגנון וצילינדר "מולטילוק" עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובתקנים בינ"ל מחמירים ולכל הדלתות אחריות יצרן של 5 שנים.

במהלך השנים החברה אמנם צמחה אך עדיין שומרת על הצביון המשפחתי ועל החזון המנתב אותה מיום היווסדה, להיות החברה המובילה בתכנון, עיצוב והתקנה של דלתות בטיב ובאסטטיקה גבוהים, תוך שמירה על חדשנות, איכות ומחירים נוחים.

החברה מעניקה מענה כולל למגוון רחב של לקוחות, פרטיים ועסקיים גם יחד. כולם ללא יוצא מן הכלל מקבלים שירות אדיב, איכותי ומקצועי, תוך הקפדה יתרה על חווית לקוח ויחס אישי של אנשי מכירות מנוסים. הלקוחות מקבלים ליווי צמוד לאורך כל תהליך הרכישה, מנציג של אחת משלוש המחלקות הקיימות, מחלקת לקוחות פרטיים, מחלקת אדריכלים ומעצבים ומחלקת פרויקטים, החל מבחירת הדלת המתאימה לדרישות והצגת המגוון באולם התצוגה, דרך עיצוב על פי הטעם האישי וכלה בהתקנה בבית או במשרדי הלקוח.

משרדי דלתות עידן ממוקמים בראשון לציון שם גם נמצא אולם התצוגה המציג לראווה מבחר גדול של דלתות מסוגים שונים, ברמות גימור ועיצוב שונות, עם טקסטורות ייחודיות ושילוב חומרים חדשני ומתקדם. לחברה יש גם מערך לוגיסטיקה, אחסון ושינוע מפותחים והן מערך שיווק ושירות לקוחות מתקדם, במטרה לספק את המוצרים במהירות וביעילות ולתת ללקוחותינו הרבים מענה ותמיכה מיידיים.

ייחודיות

דלתות עידן, חברת בוטיק ותיקה המובילה את ענף עיצוב ושיווק הדלתות בישראל, הנה חברה ייחודית המשמרת ומשלבת עקרונות משפחתיים בכל פעילותה העסקית. ערכי המשפחה מאוד חשובים לבעלי החברה וכל לקוח חש שהוא נכנס בדלת אל משפחה גדולה וחמה.

האווירה הנעימה, הכנסת האורחים והאכפתיות אינם מסתכמים רק באופי ובהתנהלות העסקית וניכרים בכל שלב ובכל אינטראקציה עם הלקוח. משלב חיפוש ואיתור הדלת האידיאלית מבחינה בטיחותית, עיצובית ופרקטית וכלה בשלבי ההתקנה ושימור הלקוחות ייחודיות הדלתות, הן מבחינת המבנה, הבטיחות והעיצוב המגוון והמקורי הקנו לחברה שם ומוניטין בקרב לקוחות פרטיים ומוסדיים גם יחד.

אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם ממגוון האפשרויות הרחב, הצבעים הרבגוניים ועיצובים הייחודיים. דלתות עידן – בואו תיכנסו למשפחה!